***** Увага! ***** Всі рейси з середи 18.03 скасовані у зв'язку з пандемією коронавіруса, просимо Вас стежити за інформацією на нашому сайті.
Don't Panic:
Блог
Бронювання поїздки: допомога
Вибір та бронювання поїздки Оплата замовлення, відкрита дата зворотної поїздки
Крок 1Вибір міст і дати поїздки.У в формі «Бронювання поїздки» в полі Звідки, беріть місто відправлення, в полі Куди виберіть місто прибуття.
В полі Дата виїзду вкажіть бажану дату поїздки.

Для планування поїздки Назад натисніть на відповідний перемикач. Якщо Ви визначились із датою зворотної поїздки, натисніть на календарик, з правої сторони і оберіть відповідну дату, якщо не визначились, натисніть Відкрита дата.
Потім, при необхідності, вкажіть кількість пасажирів у відповідному полі.
Після встановлення бажаних критеріїв пошуку поїздки натисніть на кнопку Знайти
Крок 2Вибір поїздки У випадку вибору поїздки в одну сторону або з відкритою зворотною датою, оберіть із списку поїздку яка Вам підходить і натисніть кнопку Замовити квиток яка знаходиться з правої сторони (у версії сайту для мобільних телефонів дана кнопка знаходиться під інформацією про поїздку).

Якщо Ви обрали поїздку в дві сторони і вказали дати, оберіть поїздку яка Вам підходить у верхній частині списку, потім зворотну поїздку натиснувши для кожної обраної поїздки кнопку Вибрати маршрут, після цього під списком поїздок стане доступна кнопка Оформити замовлення яку необхідно натиснути щоб перейти до оформлення замовлення.
Крок 3Оформлення замовлення Вкажіть імена і прізвища пасажирів (відповідно до закордонного паспорта) у відповідному списку пасажирів. При необхідності оберіть для пасажира відповідну знижку.
У випадку, якщо на маршрут існує знижка, то у всіх пасажирів вона буде встановлена автоматично, при необхідності її можна змінити на іншу. Знижки на маршрут і для пасажира не сумуються!
З ліва від прізвища пасажира знаходяться кнопки вибору місця: натиснувши на жовту кнопку із знаком питання ?, Ви можете обрати бажане місце на плані автобусу. Натисніть на бажане місце. При необхідності оберіть місця для всіх пасажирів і в зворотному напрямку (якщо зворотна дата фіксована, а не відкрита).
УВАГА! В деяких поїздках, вибір місця при бронюванні не доступний, в таких випадках пасажирів розсаджує менеджер рейсу.
Якщо необхідно добавити пасажира, натисніть на кнопку Додати пасажира яка знаходиться під списком пасажирів в замовленні.
Також, в разі наявності додаткового багажу зазначте загальну вагу такого багажу для всіх пасажирів замовлення.
Після заповнення форми Оформлення замовлення, натисніть кнопку Забронювати
Крок 4Оплата онлайн Оформлене замовлення Ви можете оплатити онлайн. Для цього в розділі Оберіть спосіб оплати оберіть спосіб який Вам підходить і натисніть відповідну кнопку PayPal ( Visa/MasterCard ) або UPC ( Visa/MasterCard ) або Sofortüberweisung ( EC ).
Ви будете направлені на сайт платіжної системи де зможете безпечно оплатити замовлення.
УВАГА! Якщо при оплаті на сайті оплата платіжною системою не приймається, перевірте чи увімкнена на Вашій кредитній картці функція оплати онлайн і чи не перевищений ліміт оплат онлайн.
Відкрита датаШвидка фіксаціяДля швидкого фіксування «відкритої» зворотної дати необхідно натиснути на кнопку ↓ Швидка фіксація
"відкритої" зворотної дати

Блог / Німецька архітектурна естетика

ПоділитисяВи з тих, хто тане при погляді на красиву архітектуру? Тоді цей міні-гід для вас! У Німеччині велика кількість соборів та храмів з багатою історією та спадщиною. У цій добірці ми ділимося найцікавішими з них.

Кельнський собор, Кельн

За задумом архітекторів, які працювали над Кельнським собором, він повинен був перевершити всі собори світу своєю пишністю. Як ми можемо судити зараз, це йому ще як вдалося! Собор, свого часу, носив звання найвищого храму світу. Ви навіть можете насолодитися видами на місто з однією з його 157-метрових веж, якщо згодні подолати сходинки кількістю 509 штук.


З історією будівництва собору пов'язана легенда. У ній розповідається, що архітектор уклав угоду з нечистим, щоб отримати макет собору. Нечистий був обманутий дружиною архітектора і прокляв собор, сказавши: «У той день, коли закінчиться будівництво собору, настане кінець світу!». Мабуть, тому Кельнський собор і по сьогоднішній день все ще будують. ⠀

Квитки в Кельн

Церква Марія де Вікторія, Інгольштадт

Вражаюча церква в стилі бароко — Марія де Вікторія. Її ще називають Азамкірхе, так як над розписом стін працювали брати Азам. Зараз церква вважається найвидатнішою пам'яткою пізнього бароко в Баварії. Скульптури, картини, розписи на стінах — брати Азам зробили так, що приміщення церкви не виникає бажання залишати, поки все не буде детально оглянуто. ⠀

Квитки в Інгольштадт

Ульмський собор, Ульм

Ось ми і дісталися до офіційно найвищого собору у світі — Ульмського. Його висота — 161 метр! З вежі храму можна насолоджуватися видами на місто, але для цього треба подолати 768 сходинок! Чи готові? Будьте впевнені, воно того варте.

Квитки в Ульм

На Ульмському соборі встановлений знак поваги горобцям. Пов'язано це з однією міською легендою, в якій розповідається про горобця, який підказав як проносити масивні колоди через вузькі міські ворота.

Фрауенкірхе, Дрезден

Один з найкрасивіших в Німеччині — храм Фрауенкірхе. Під час війни він був повністю знищений. Тільки в 1993 році почалося відновлення храму. Було вирішено використовувати історичний матеріал. Під час візиту до церкви, ви можете відрізнити оригінальні камені від тих, які використовували під час реставрації. Це видно по більш темним кольорам.

Квитки в Дрезден

Відмінна риса цієї барокової церкви — один з найбільших кам'яних куполів в світі. На нього можна піднятися і насолодитися видами на місто. ⠀

Церква Святої Марії, Росток

Особливість цієї церкви — астрономічний годинник, які безперебійно працює з 1472 року. Верхню частину годинника прикрашає фігура Христа. Двічі в день — опівдні та опівночі — відкриваються дверцята праворуч від фігури Ісуса, і з'являються шість апостолів. Вони крокують повз Христа, і зникають в лівих дверях. Але не всі: перед Іудою двері закриваються, і він залишається стояти так протягом наступних 12 годин.

У годиннику встановлено диск, який показує дату Великодня на 130 років вперед. Останній такий диск був розрахований до 2017 року. І це все вручну! Зараз все простіше — нові дати обчислювали вже за допомогою комп'ютера.

Квитки в Росток

Автобуси Євроклубу їздять до Німеччини щосереди, п'ятниці, суботи та неділі. Підібрати міста та квитки ви можете в спеціальній пошуковій формі на сайті.