Блог
Бронювання поїздки: допомога
Вибір та бронювання поїздки Оплата замовлення, відкрита дата зворотної поїздки
Крок 1Вибір міст і дати поїздки.У в формі «Бронювання поїздки» в полі Звідки, беріть місто відправлення, в полі Куди виберіть місто прибуття.
В полі Дата виїзду вкажіть бажану дату поїздки.

Для планування поїздки Назад натисніть на відповідний перемикач. Якщо Ви визначились із датою зворотної поїздки, натисніть на календарик, з правої сторони і оберіть відповідну дату, якщо не визначились, натисніть Відкрита дата.
Потім, при необхідності, вкажіть кількість пасажирів у відповідному полі.
Після встановлення бажаних критеріїв пошуку поїздки натисніть на кнопку Знайти
Крок 2Вибір поїздки У випадку вибору поїздки в одну сторону або з відкритою зворотною датою, оберіть із списку поїздку яка Вам підходить і натисніть кнопку Замовити квиток яка знаходиться з правої сторони (у версії сайту для мобільних телефонів дана кнопка знаходиться під інформацією про поїздку).

Якщо Ви обрали поїздку в дві сторони і вказали дати, оберіть поїздку яка Вам підходить у верхній частині списку, потім зворотну поїздку натиснувши для кожної обраної поїздки кнопку Вибрати маршрут, після цього під списком поїздок стане доступна кнопка Оформити замовлення яку необхідно натиснути щоб перейти до оформлення замовлення.
Крок 3Оформлення замовлення Вкажіть імена і прізвища пасажирів (відповідно до закордонного паспорта) у відповідному списку пасажирів. При необхідності оберіть для пасажира відповідну знижку.
У випадку, якщо на маршрут існує знижка, то у всіх пасажирів вона буде встановлена автоматично, при необхідності її можна змінити на іншу. Знижки на маршрут і для пасажира не сумуються!
З ліва від прізвища пасажира знаходяться кнопки вибору місця: натиснувши на жовту кнопку із знаком питання ?, Ви можете обрати бажане місце на плані автобусу. Натисніть на бажане місце. При необхідності оберіть місця для всіх пасажирів і в зворотному напрямку (якщо зворотна дата фіксована, а не відкрита).
УВАГА! В деяких поїздках, вибір місця при бронюванні не доступний, в таких випадках пасажирів розсаджує менеджер рейсу.
Якщо необхідно добавити пасажира, натисніть на кнопку Додати пасажира яка знаходиться під списком пасажирів в замовленні.
Також, в разі наявності додаткового багажу зазначте загальну вагу такого багажу для всіх пасажирів замовлення.
Після заповнення форми Оформлення замовлення, натисніть кнопку Забронювати
Крок 4Оплата онлайн Оформлене замовлення Ви можете оплатити онлайн. Для цього в розділі Оберіть спосіб оплати оберіть спосіб який Вам підходить і натисніть відповідну кнопку PayPal ( Visa/MasterCard ) або UPC ( Visa/MasterCard ) або Sofortüberweisung ( EC ).
Ви будете направлені на сайт платіжної системи де зможете безпечно оплатити замовлення.
УВАГА! Якщо при оплаті на сайті оплата платіжною системою не приймається, перевірте чи увімкнена на Вашій кредитній картці функція оплати онлайн і чи не перевищений ліміт оплат онлайн.
Відкрита датаШвидка фіксаціяДля швидкого фіксування «відкритої» зворотної дати необхідно натиснути на кнопку ↓ Швидка фіксація
"відкритої" зворотної дати

Блог / День святого Валентина або романтика по-європейськи

ПоділитисяРомантика — у багатьох це слово викликає асоціації з квітами, свічками, солодощами та милими подарунками. Складно не підтримати цей асоціативний ряд. Євроклуб хоче привнести тільки одне маленьке, але суттєве доповнення — подорожі. Що може бути романтичніше ніж зустріти ранок у Відні за смачними австрійськими солодощами? Хіба що вечір в Німеччині за келихом знаменитого пива. Кожен обирає романтику собі до смаку. Євроклуб пропонує влаштувати незвичайний подарунок для двох та відправитися в романтичну подорож до Європи.

Ділимося з вами традиціями святкування дня закоханих в країнах Європи. Обирайте близьку по духу, і можливо ця традиція зробить ваш день Святого Валентина особливим.

Німеччина

Незважаючи на те, що в Німеччині 14 лютого — день психічнохворих, німцям не чужа романтика.

Перший бал до дня закоханих провели або протанцювали в Нюрнберзі в 1950 році.

У день святого Валентина в Північній Вестфалії курсує цікавий поїзд Flirt Express. Це поїзд для швидких побачень. За таким флірт-маршрутом бажаючі можуть випробувати свою долю і можливо зустріти цікаву особистість або навіть близьку за духом людину.

Австрія

Австрія надихнула неймовірну кількість художників, музикантів та інших діячів культури на творчість. Столиця країни просякнута мистецтвом та романтикою. У день 14 лютого, закохані часто відправляються до галереї в палаці Бельведер, помилуватися картиною «Поцілунок» Густава Клімта.

Відень славиться кав'ярнями, оточеними особливою романтичною атмосферою. Ідеальним завершення вечора буде чашка кави зі знаменитим тортом Захер.

Угорщина

В Угорщині, як і в Німеччині існує традиція проводити свято закоханих в поїзді. Тільки Будапешт надав цьому більшої романтичності, так як поїздка присвячена не знайомствам та швидким побаченням, а романтичному вечорі при свічках.

Звичайно, не обійтися без гарячих купалень під відкритим небом. Можливо, не найромантичніше та усамітнене місце, але тут вирішувати вам.

Польща

У день закоханих в Польщі часто відправляються в Хелмно. Місто називають місцем всіх закоханих. Поляки вірять, що там зберігаються мощі Святого Валентина. Вважається, що таке паломництво допомагає в справах амурних.
Ті, кому допомога Валентина не потрібна, присвячують час своїм коханим та романтиці, як і в більшості країн світу.

Як бачите, святкування дня закоханих між країнами Європи сильно не відрізняється. Незалежно від того, в якому місті вирішите зупинитися для романтичного свята, те як воно пройде, залежить тільки від вас. 

Місто створює атмосферу, ви — спогади. Євроклуб допомагає втілити їх в життя. Подорожуйте з Євроклуб.