Блог
Бронювання поїздки: допомога
Вибір та бронювання поїздки Оплата замовлення, відкрита дата зворотної поїздки
Крок 1Вибір міст і дати поїздки.У в формі «Бронювання поїздки» в полі Звідки, беріть місто відправлення, в полі Куди виберіть місто прибуття.
В полі Дата виїзду вкажіть бажану дату поїздки.

Для планування поїздки Назад натисніть на відповідний перемикач. Якщо Ви визначились із датою зворотної поїздки, натисніть на календарик, з правої сторони і оберіть відповідну дату, якщо не визначились, натисніть Відкрита дата.
Потім, при необхідності, вкажіть кількість пасажирів у відповідному полі.
Після встановлення бажаних критеріїв пошуку поїздки натисніть на кнопку Знайти
Крок 2Вибір поїздки У випадку вибору поїздки в одну сторону або з відкритою зворотною датою, оберіть із списку поїздку яка Вам підходить і натисніть кнопку Замовити квиток яка знаходиться з правої сторони (у версії сайту для мобільних телефонів дана кнопка знаходиться під інформацією про поїздку).

Якщо Ви обрали поїздку в дві сторони і вказали дати, оберіть поїздку яка Вам підходить у верхній частині списку, потім зворотну поїздку натиснувши для кожної обраної поїздки кнопку Вибрати маршрут, після цього під списком поїздок стане доступна кнопка Оформити замовлення яку необхідно натиснути щоб перейти до оформлення замовлення.
Крок 3Оформлення замовлення Вкажіть імена і прізвища пасажирів (відповідно до закордонного паспорта) у відповідному списку пасажирів. При необхідності оберіть для пасажира відповідну знижку.
У випадку, якщо на маршрут існує знижка, то у всіх пасажирів вона буде встановлена автоматично, при необхідності її можна змінити на іншу. Знижки на маршрут і для пасажира не сумуються!
З ліва від прізвища пасажира знаходяться кнопки вибору місця: натиснувши на жовту кнопку із знаком питання ?, Ви можете обрати бажане місце на плані автобусу. Натисніть на бажане місце. При необхідності оберіть місця для всіх пасажирів і в зворотному напрямку (якщо зворотна дата фіксована, а не відкрита).
УВАГА! В деяких поїздках, вибір місця при бронюванні не доступний, в таких випадках пасажирів розсаджує менеджер рейсу.
Якщо необхідно добавити пасажира, натисніть на кнопку Додати пасажира яка знаходиться під списком пасажирів в замовленні.
Також, в разі наявності додаткового багажу зазначте загальну вагу такого багажу для всіх пасажирів замовлення.
Після заповнення форми Оформлення замовлення, натисніть кнопку Забронювати
Крок 4Оплата онлайн Оформлене замовлення Ви можете оплатити онлайн. Для цього в розділі Оберіть спосіб оплати оберіть спосіб який Вам підходить і натисніть відповідну кнопку PayPal ( Visa/MasterCard ) або UPC ( Visa/MasterCard ) або Sofortüberweisung ( EC ).
Ви будете направлені на сайт платіжної системи де зможете безпечно оплатити замовлення.
УВАГА! Якщо при оплаті на сайті оплата платіжною системою не приймається, перевірте чи увімкнена на Вашій кредитній картці функція оплати онлайн і чи не перевищений ліміт оплат онлайн.
Відкрита датаШвидка фіксаціяДля швидкого фіксування «відкритої» зворотної дати необхідно натиснути на кнопку ↓ Швидка фіксація
"відкритої" зворотної дати
Блог /

Бюджетний гід по Відню

Поділитися

Відень входить до списку найдорожчих міст світу. Це не означає що потрібно рік збирати гроші для поїздки в Австрію. Євроклуб підготував для вас гід по бюджетному Відню. Зберігайте та користуйтеся!

Музеї

За безкоштовно дивитися на твори світових художників ніхто часто пускати не буде. Для завзятих є перша неділя кожного місяця, коли плату за вхід в багато музеїв ніхто не бере. Якщо вам ще немає 19 років, то ви — дитина — можете потрапити в деякі музеї безкоштовно. Не забувайте і про привілеї для студентів — для них не безкоштовно, але є знижки.
 

Фестивалі

У Відні можна навіть в філармонії побувати на безкоштовному концерті. В кінці червня кожного року будь-який бажаючий може долучитися до високого мистецтва. У той же час спробуйте свою витримку на Donauinselfest. Це ще один безкоштовний фестиваль під відкритим небом, куди з'їжджаються світові групи.
Є шанс навіть потрапити до Віденської опери всього за 3 євро! Підступ в тому, що за таку ціну ви займете тільки стояче місце. Тому, такий варіант підходить тільки для найвитриваліших.


Їжа

Не безкоштовно, а за помірну плату. Наприклад, в кафе Wiener Deewan працює система «плати, скільки хочеш». А спробувати там є що. По місту безліч фонтанчиків з питною водою. Якщо ви тривожитесь пити з фонтанчиків, то в кав'ярнях також подають воду безкоштовно, головне не забути уточнити яка саме вода вам потрібна.

Собори

Ось тут розгулятися можна на славу. Капуцінеркірхе, Карлскирхе, Собор Святого Стефана, Церква святого Михайла і це ще не весь список. Не забувайте зручне взуття, так як часу для прогулянок чарівними храмами знадобиться багато.

Відправитися до Відня можна щосереди та щосуботи комфортабельними автобусами EUROCLUB.

Квитки в Австрію