ПРИДБАТИ КВИТОК ДУЖЕ ПРОСТО!
Звідки
Куди

 
 
Назад

Послуги / Книга відгуків і пропозицій

КНИГА ВІДГУКІВ ТА ПРОПОЗИЦІЙ

Тут Ви можете відправити свої побажання, конструктивні пропозиції, поскаржитися на неякісне обслуговування або, навпаки, висловити подяку за надану Вам послугу.

Для відправки повідомлення потрібно вибрати тему повідомлення ( «Скарга», «Пропозиція», «Подяка»), заповнити необхідні поля і натиснути кнопку «Відправити». Звертаємо увагу, що Ви повинні заповнити всі поля форми!

Також про всяк випадок уточнюємо, що ми сподіваємося, що спілкування буде побудовано на принципах ввічливості і взаємної поваги, властивих дорослим, вихованим людям. Повідомлення, які містять образи, прийматися до розгляду не будуть.

Отмена


Скарга
Якщо Вам щось не сподобалося в обслуговуванні або виникла будь-яка проблема, відправте нам свою скаргу, докладно описавши її суть.
Якщо скарга стосується обслуговування на рейсі, обов'язково вкажіть дату відправлення рейсу і маршрут прямування.
Ми постараємося в найкоротші терміни вирішити проблему, про що повідомимо Вас письмово за вказаною Вами адресою електронної пошти.

Пропозиція
Ми будемо вдячні за будь-яку конструктивну пропозицію як щодо вдосконалення роботи компанії «Євроклуб» в цілому, так і за окремими напрямами. Також готові розглянути варіанти взаємовигідного партнерства

Подяка
Теплі слова подяки - кращий стимул для нашого подальшого розвитку.
 

Наші контакти